Кухонна крамниця з великою нішею з ламінованого матеріалу, вартість лавочки залежить від розмірів, а також ціни обшивального матеріалу!
Стандартна кухонна лавочка має габарит 1000 мм. вартість стандартного виробу від 4500 гривен, під замовлення можна виготовити лавочку в більш придатному розмірі для кухні!
Подивитися лавочку в стандартному виготовленні можна в одному з наших представниць у Києві, у меблевому центрі також можна вибрати більш відповідний для Вас оббивний матеріал!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 2000 мм |
| Глибина лавки | 650 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| глибина | 600мм |
| висота | 900мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026