Кухонний куточок має чудовий вигляд у такому виконанні, під замовлення можна змінювати безліч деталей у зовнішньому вигляді диванчика на ваш розсуд, також можна змінювати розміри кухонного куточка залежно від планування кухні!
Кухонний куточок зі строчкою на спинці виготовлявся під замовлення в не стандартному розмірі, стандартна модель має розмір 1220/1870 мм, цей куточок 1100/2100 мм, у разі зміни розмірів ціна диванчика розраховується індивідуально!
Кухонний куточок виготовлений за індивідуальними розмірами чудово стає на кухню найрізноманітнішого дизайну та планування, адже подібні м'які меблі заводяться на тривалий період, тому потрібно ретельно прораховувати всі розміри, щоб кухонний куточок не забирав потрібний простір на кухні, адже домашній затишок багато в чому залежить від правильно продуманих умов, а кухня саме те місце, де часто доводиться проводити багато часу, тому м'який куточок із правильно продуманим дизайном призначений для , щоб зробити кухню зручнішою, а також функціональнішою завдяки наявності гостьового місця для сну та великому ящику з посиленим дном для зберігання кухонних речей!
Обшитий кухонний куточок замінником шкіри, часто замовляють такі меблі саме в заміннику шкіри, адже замінник шкіри більш практичний, краще очищається від забруднень, що часто виникають особливо на кухні! Не кожен шкірозамінник. має досить гарну якість, щоб слугувати тривалий період, тому деякі зразки ножа протестувавши часом можемо сміливо рекомендувати для оббивки кухонного куточка, а те замінники шкіри, що на жаль погано себе зарекомендували не застосовуються нами, тому працюємо тільки з тим обшивальним матеріалом якість якого відома нам!
Підібрати біль, що підходить обшивальний матеріал за кольором, структурою й ціною можна у виставковому центрі за адресою, що можна побачити на сайті, а якщо немає можливості відвідати виставковий меблевий центр, то зразок оббивки можна надіслати поштою до вас у наповнений пункт, також готовий виріб вирушає поштою до інших регіонів України, а містом Києвом доставкою займається наша компанія!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1720мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 11 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026