М'який спальний кухонний куточок із подушками чудовий вибір для тих, хто потребує додаткового спального місця, з таким багатофункціональним, компактно сконструйованим диванчиком кухня стане дуже зручною, адже займане м'яким куточком місце можна дуже вигідно використовувати, поготів що в диванчику, крім спального місця, передбачена містка скринька з посиленим дном із ламінованого міцного матеріалу!
М'яка частина виробу комплектується пінополіуретаном високої еластичності та щільності для того, щоб диван був дійсно м'яким і зручним, наповнювач м'яких частин відіграє дуже важливу роль як одна зі складників дивана, від якої багато в чому залежить і його зручність!
Пінополіуретан марки ST32-40 виробляється з Німецької сировини, матеріал сертифікований, компанія виробник "Інтерфом" випускає цю продукцію з 2003 року, виробник відзначений безліччю нагород за європейську якість продукції, що випускається, мінімальний термін використання наповнювача цієї марки п'ять років!
Дуже важливо, щоб м'який спальний кухонний куточок із подушками був обшитий якісним матеріалом, адже зазвичай обшивка зношується насамперед, тому особливо для кухні, краще вибрати чудовий за практичністю обшивальний матеріал, адже обшивку на кухні потрібно буде очищати від забруднень можливо частіше, а далеко не кожен оббивний матеріал може очищатися від більшості забруднень, тому під час вибору оббивного матеріалу можна отримати певні рекомендації щодо догляду за поверхнею куточка!
Розмір м'якого куточка на розсуд покупця може в замовленому варіанті зміняться, стандартна модель м'якого куточка 1220/1870 мм, цей розмір виробу закладено в зазначену вище початкову ціну, вартість збільшення за кожні 10 сантиметрів 350 гривень, також на вартість спального кухонного куточка впливає ціна обшивки!
М'який спальний кухонний куточок із подушками можна доставити в будь-який заселений пункт України, якщо в заселеному пункті є транспортна компанія, найчастіше готову продукцію відправляє компанією перевізником "Автолюкс" вартість доставки для нас і наших клієнтів вигідніша, готовіший виріб складається з трьох частин, пакується на виробництві в плівку, гофрований картон, а після зашиття дерев'яним каркасом, паковання, звісно, впливає на об'ємну вагу, але так набагато надійніше можна доставити м'який спальний кухонний куточок із подушками, збирання куточка не займає багато часу, скручувати нічого не потрібно, для зчеплення використовуються зачіпки вже встановлені на дивані!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 900 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 500 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1800 мм |
| Ширина спального місця | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота / лубіна | 870мм/ 650мм |
| спальне місце | 1100/1820мм |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| Стандартний розмір | 1220/1870мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 10 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026