|
Изделие |
Габарити, мм |
Глибина, мм |
Висота, мм |
Спальне місце, мм |
Ціна від |
|
Кухонний куточок із пуфиком білий «Александр 2» |
1970х1220 |
650 |
870 |
1820*1050 |
|
. Кухонний м'який куточок може бути виготовлений під замовлення за потрібними розмірами для Вашої кухні, замір площі можна зробити самостійно або замовити виїзд нашого спеціаліста містом Києва!
Кухонний куточок із пуфиком обтягнутий замінником шкіри, цей матеріал добре чиститься, миється, можна рекомендувати замінник шкіри як обшивку м'яких меблів, що має бути на кухні, обшивальний матеріал у широкому асортименті, замінник шкіри, тканина, штучна замша, всі ці варіанти обшивального матеріалу можна побачити в меблевому центрі за адресою, зазначеною на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2000 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 439 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 12 100 ₴


Відправка з 17 квітня 2026