Маленький диван на балкон здебільшого виготовляється за індивідуальним розміром, тому що площа балкона або лоджії має обмежений розмір часто, щоб виготовити такий диван, потрібно все розрахувати буквально до сантиметра, але якщо Ви не хочете, щоб ваш балкон або лоджія був місцем для зберігання різного роду приладдя, що не помістяться у квартирі, то стоїть після ремонту в такому приміщенні укомплектувати його зручним м'яким меблями, сидячи, на якій можна зручно проводити час на свіжому повітрі!
Диванчик обтягнутий тканиною, меблева тканина дуже практична, цей матеріал чудово очищається від забруднень, меблева тканина вирізняється тривалим терміном експлуатації, ціна диванчика залежить від вартості обшивального матеріалу, підібрати обшивальний матеріал найбільш придатний для Вас структурою, кольором і вартістю можна в меблевому центрі в Києві, там само можна подивитися подібний маленький диван на балкон, на дивані можна посидіти, у такий спосіб оцінити його зручність!
Крім усіх інших переваг диванчик ще й функціональний, ящик із посиленим дном виготовлений із якісного ламінованого матеріалу можна використовувати як сховище різного інвентарю, тому якщо у вас до цього речі на балконі зберігалися на видно, то маючи такий диванчик із шухлядою, у себе на балконі речі можна зберігати акуратно!
М'яка частина диванчика комплектується пінополіуретаном HR35-40, матеріал має латексні властивості, якісне обшиття на цьому матеріалі завжди матиме чудовий вигляд, тому що матеріал не просаджується навіть після тривалого терміну експлуатації диванчика, виробник компанія "Інтерфом" гарантує термін використання пінополіуретану не менш ніж п'ять років!
Маленький диван на балкон можна доставляється в розібраному вигляді та збирається безпосередньо в місці встановлення, кожна деталь у диванчику продумана для максимальної зручності заносу та складання диванчика!
Вартість вказана за виріб стандартного габариту 1200 мм у обшивковому матеріалі до 180 гривен за метр!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | крамниця |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1150 мм |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1000мм |
| глибина | 600 мм |
| Колір (відтінок) меблів | какао |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 10 200 ₴


Відправка з 17 квітня 2026