Маленький кухонний диван із шухлядою дуже зручний завдяки правильній формі та якісному наповнювачу м'якої частини, адже набагато зручніше сидіти на м'якому диванчику навіть невеликого розміру, ніж на традиційних табуретах або стільцях, комфортабельне посадкове місце з якісним пінополіуретановим наповнювачем дасть Вам змогу зручно проводити час навіть на кухні, сидячи на такому порівняно невеликому, але дуже зручному диванчику, можна прекрасно проводити час на кухні сидячи за обіднім столом!
Обшитий диванцем тканиною з ефектом Антикіготь, цей обшивальний матеріал має чудову міцність, на такому матеріалі ніколи не буде зачіпок і розривів у подальшому разі, дуже практичний матеріал чудово очищається від забруднень завдяки щільній структури, яка не вбирає забруднення, очистити пляму з такого матеріалу дуже легко звичайною вологою серветкою, але попередньо краще поверхню пропилососити, вартість цього матеріалу порівняно невисока, але якість чудова, ця матеріал закладений у зазначену вище вартість!
М'який кухонний диван із шухлядою призначений не тільки для того, щоб на ньому сидіти, завдяки місткому коробу з посиленим дном у дивані можна зберігати важкий кухонний інвентар, особливо в невеликій кухні ящик для зберігання кухонного інвентарю буває вкрай необхідним, ящик виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 18 мм.
Маленький кухонний диванчик із шухлядою залежно від розмірів приміщення можна виготовляти в замовленому виконанні за індивідуальним розміром, цей диванчик на фото розміром 1100 мм, вартість збільшення габариту за 10 сантиметрів 300 гривень, також на розсудку покупця можна збільшити висоту глибину та інші габарити дивана!
Рекомендуємо відвідати меблевий центр у Києві, де Ви зможете побачити маленький кухонний диван із шухлядою, у магазині можна посидіти на диванчику, у такий спосіб оцінюючи його зручність особисто для Вас, зразки обшивального матеріалу різного забарвлення та структури також можна подивитися в магазині, набагато зручніше зробити покупку, якщо попередньо можна побачити в "живу" бажаний товар!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1200 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1200мм |
| глибина | 600 мм |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 9 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026