Кухонний диванчик із місцем для сну може бути встановлений на кухні найрізноманітнішого розміру та планування завдяки тому, що диван у замовленому виконанні може точно відповідати необхідному для кухні розміру, стандартна модель диванчика має габарит 1220/1870 мм, диван на фото трохи зменшений у кутовій частині 1100/1870 мм, але для такої дуже маленької кухні для того, щоб не закривати батарею потрібен саме такий компактний диван!
Великою перевагою цього диванчика є наявність розкладного спального місця, дуже часто в невеликих квартирах виникає потреба додаткового спального місця, а місця для його встановлення може й не бути, тому цей варіант, щоб розв'язати це питання просто ідеальне, адже зовні компактний кухонний диван у зібраному вигляді навіть не натякає на присутність у ньому гостьового спального місця, але за потреби спальним місцем можна потішити гостей!
Кухонний диванчик із місцем для сну має ще одну додаткову функцію, у диванчику можна зберігати кухонний інвентар завдяки тому, що диванчик має місткий ящик із посиленим дном, ящик виготовлений і міцного ламінованого ДСП, у невеликій кухні ящик часто вкрай необхідний!
Завдяки якісному наповнювачу м'якої частини, а також правильній формі посадкового місця диванчик дуже зручний, пінополіуретан марки HR35-40 вироблений компанією "Інтерфом" має латексні властивості, а це означає, що обшивальний матеріал буде купувати початкову форму після того, як ви посиділи на диванчику, на якісному наповнювачі обшивка не матиме розтягнутого навіть після тривалого терміну використання!
Кухонний диванчик зі спальним місцем обтягнутий поліуретановим замінником шкіри, міцність такого матеріалу набагато вища, ніж у звичайного шкірозамінника, відчути різницю як матеріал можна відразу, якщо потримати зразки штучної шкіри в руках, вартість цього замінника шкіри з поліуретановим покриттям вище, ніж у бюджетного замінника шкіри, але зате додаткові засоби вкладені в якість, цілком виправдають себе з часом тривалішим терміном експлуатації виробу, адже обшивний матеріал "зазвичай " на будь-яких м'яких меблів зношується насамперед!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1800 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1750 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 800 ₴




Відправка з 17 квітня 2026