Компактний диван з шухлядою може чудово підійти як для приватного домоволодіння в коридор, кухню, балкон, вітальню, так і для офісного приміщення, дуже часто подібні до маленьких диванів комплектують кафе або ресторан, невеликий диван також може чудово підійти для кофеїну, інтернет клубів, перукарень та інших громадських закладів!
На розсуд замовника залежно від вільної площі, куди має бути встановлений диван, розмір виробу може бути змінений у замовному варіанті виконання, стандартний диван має габарит 1000 мм, вартість стандартного виробу в обшивному матеріалу першої категорії до 180 гривень за метр погінний закладено в зазначену вище ціну, збільшення найпозитивніших десяти сантиметрів від стандарту оцінюється 300 гривень, обшивальний матеріал також може стояти по-різному, тому точну ціну виробу можна дізнатися після визначення розміру та вибору обшивки!
Компактний диван із шухлядою дуже зручний, на зручність диванчика впливає не тільки чудовий дизайн, але і якість наповнювача посадкового місця, у м'якій частині цього виробу під обшивкою встановлений пінополіуретановий наповнювач високої щільності марки HR35-40, наповнювач виготовляється з Німецької сировини на сучасному обладнанні компанії "Інтерфом", досить дорогий і якісний наповнювач повною мірою сприяє не тільки зручності виробу, але й відбиватися на зовнішньому вигляді обшивного матеріалу та й на загальному терміні експлуатації виробу!
У компактному диванчику передбачена невелика скринька з посиленим дном, але можна як невеликий економець виготовити й без ящика це трохи, але не істотно позначиться на вартості виробу в меншу сторону!
Компактний диван із шухлядою попередньо можна побачити в меблевому центрі в Києві, наприклад, виставкової моделі можна виготовити замовлений виріб у потрібному розмірі для вашого приміщення, у магазині можна подивитися не тільки диван, а й зразки обшивального матеріалу!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Світло-сірий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Висота | 900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | крамниця |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність висувних ящиків | False |
| Наявність короба для зберігання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | брус |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 8 900 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026