М'яка крамниця на дерев'яних ніжках чудово може вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення, адже на розсуд покупця у виробі, що виготовляється під замовлення, можна змінювати розміри виробу, вибрати обшивку більш відповідну за кольором, ціною і структурою, а також залежно від ваших особистих переваг вносити корективи в дизайн м'якої лавочки, що виготовляється для Вас під замовлення!
М'яка лавочка на дерев'яних призначена для зручної посадки двох осіб, розмір стандартного виробу 1000 мм, але якщо допустиме лавочку зробити більше на 50 см, то нею цілком зручно зможуть сидіти три людини, вартість м'якої лавки за кожні десять сантиметрів збільшення розміру від стандарту оцінюється у 260 гривень, крім габаритних розмірів на ціну лавки впливає вартість оббивного матеріалу, у зазначену вище ціну закладена оббивка вартістю до 180 гривень!
М'яка крамниця укомплектована шухлядою з посиленим дном, ящик виготовлений із білого ламінованого ДСП, якщо для Вас має значення, то ящик можна виготовити з ДСП іншого кольору, якщо Ви хочете трохи заощадити, то м'яку крамницю можна виготовити без ящика, вартість у такому разі на метровій лавці знизиться на 300 гривень!
Щоб м'яка лавочка на дерев'яних ніжках була досить зручною, важлива не тільки правильний дизайн виробу, але й якісний наповнювач м'яких частин, адже від якості наповнювача залежить багато, зручність, а зовнішній вигляд обшивального матеріалу, якісний пінополіуретановий наповнювач вирівнює обшивний матеріал, не тиснувши йому розтягуватися вище за норму, пінополіуретан марки HR 35-40 підвищеної щільності виробляється з Німецької сировини на обладнанні компанії "Інтерфом"!
Як опора на м'якій лавочці використовуються ніжки з дерева твердих порід, ніжки диванчика можна розкрити лаком або фарбувати в інший найбільш відповідний під інтер'єр приміщення колір, висота ніжок у цій лавці 80 мм, але можна висоту опор зробити більше або менше, від висоти опор може залежати загальна висота посадкового місця, або ж місткість ламінованого ящика, детальну інформацію по м'якій лавочці можна отримати в меблевому центрі в Києві, у магазині працює продавець і консультант, також у меблевому центру можна побачити виріб у "живу"!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Червоний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Висота | 900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | крамниця |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність висувних ящиків | False |
| Наявність короба для зберігання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | брус |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м



Відправка з 17 квітня 2026