М'які лавочки в маленьке приміщення виготовлялися з урахуванням розмірів кімнати, перед початком виготовлення лавочок був зроблений замір кімнати, щоб лавочки правильно та компактно вписувалися в інтер'єр невеликого приміщення!
М'які лавочки стоять на дерев'яних опорах, для виготовлення ніжок застосовується дуб або ясен, колір опор може змінюватися залежно від забарвлення диванчика, а також ваших індивідуальних переваг, висота ніжок може бути більша іди менше, попередньо рекомендуємо посидіти на готовому виробі стандартної висоти, а потім приймати рішення щодо висоти ніжок і посадкового місця!
Під обшивним матеріалом м'яка частина лавочок складається з пінополіуретану високої щільності HR35-40, наповнювач із латексними властивостями чудово тримає початкову форму впродовж усього терміну експлуатації, тканина буде чудово вирівнюватися після вплив навантаження завдяки якісному наповнювачу, виробник компанія "Інтерфом" гарантує чудову якість, підтверджену безліччю сертифікатів і нагород, термін експлуатації наповнювача цієї щільності мінімум п'ять років, тому в поєднанні з якісним обшивальним матеріалом м'які лавочки слугуватимуть не менше цього терміну!
На цих м'яких лавочках у якості обшивки використовується тканина Анти кіготь, матеріал має чудову стійкість до зношування та різного роду пошкоджень і подряпин, дуже щільна структура тканини робить матеріалу дуже міцним, розірвати цей матеріал або залишити на ньому зачіпку набагато складеніше, ніж на звичайній тканині, чиститься така оббивка завдяки щільному тиснення також дуже добре, тому що сліди забруднень залишаються на поверхні, не потрапляючи вглиб посадкового місця!
М'які лавочки можна попередньо подивитися в меблевому центрі в Києві, у магазині можна побачити зразки обшивального матеріалу, посидіти на виставковому образі, а після, наприклад, виставкової моделі після оформлення замовлення, почати виготовлення м'яких лавочок, термін виготовлення від 10 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Висота | 900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | крамниця |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність висувних ящиків | False |
| Наявність короба для зберігання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | брус |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м


Відправка з 17 квітня 2026