Мінім'який кухонний куточок із шухлядкою можна нормально розмістити навіть у дуже маленькій кухні, тому Вам легко можна відмовитися від традиційних менш зручних табуретів або стільців на користь сучасного мініатюрного кухонного куточка зручність і функціональність якого Ви зможете оцінити не тільки після, а й до купівлі, якщо відвідайте наш магазин, а меблевому центрі можна посидіти на такому виставковому дивані!
Обшивний матеріал для таких кухонних м'яких меблів має бути практичним, адже на кухні обшивка може часто забруднитися, тому для м'яких меблів, що на кухні, потрібен обшивний матеріал, що добре очищається, якщо Ви не хочете замінник шкіри, то можна як обшивка на м'який кухонний куточок із шухлядою вибрати цю тканину, тканину з ефектом анти кіготь із колекції Анфора, дуже міцна, розірвати матеріал або залишити зачіпку на такому матеріалі дуже складно, очищається така тканина досить просто звичайною зволоженою серветкою!
Мінім'який кухонний куточок із шухлядою укомплектований на всій м'якій частині пінополіуретаном високої щільності HR35-40, цей матеріал має латексні властивості, компанія виробник Інтерфом гарантує якість виробленої продукції безліччю сертифікатів і нагород, та й за понад п'ять років роботи з цим наповнювачем ми переконалися в цьому!
Дуже зручно мати особливо в маленькій кухні додаткове сховище для кухонного інвентарю, передбачений у цьому диванчику, ящик має посилене дно з ламінованого ДСП, тому в нього можна покласти навіть дуже важкий кухонний інвентар!
Вартість міні кухонного куточка залежить від розмірів, які можна змінювати на розсуд покупця в замовному виробі, у зазначену вище ціну закладено міні кухонний м'який куточок із шухлядою 1300 мм у обшивному матеріалі до 190 гривень за припасаний метр!
Подушечка в кількості 1 шт. йде до диванчика в подарунок, вартість додаткової подушечки 300 гривень!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1300 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1300 мм |
| глибина | 650мм |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 800 ₴


Відправка з 17 квітня 2026