П-подібний кухонний диван із шухлядою виготовлений за індивідуальним розміром, тому диван чудово встановився на кухні, перед оформленням замовлення обов'язково потрібно зробити замір площі куди потрібно встановлювати диванчик, здебільшого вимір Ви можете зробити самостійно, можна також зробити фото того місця, де потрібно встановити диванчик, щоб біль широко погоджувати всі деталі перед початком виготовлення замовлення!
Кухонний диван такої форми дуже зручний, на диванчику розміром понад 1800 мм можна зручно сидіти спираючись спиною на бічну спинку, а ноги поклавши на диван, так можна проводити дуже зручно час на кухні, м'яка частина диванчика під обшивкою складається з латексного пінополіуретану високої щільності HR35-40, чим вища щільність наповнювача тим комфортнішим на диванчику сидіти, адже щільніший наповнювач не просаджується під впливом навантаження, залишаючи запас м'якості, термін експлуатації наповнювача цієї щільності заявлений заводом виробником компанією Інтерфом понад п'ять років!
Обшитий П-подібний кухонний диван дуже практичною тканиною, цей матеріал чудово підходить для кухні, тому що очистити таку тканину від забруднень можна за допомогою звичайної вологої серветки, ще однією головною перевагою такого матеріалу є міцність, дуже щільне неткане щільне, здатне протистояти зачіпкам і розривам (Анти кіготь), пошкодити таку тканину набагато складаніший, ніж замінник шкіри, і більшість інших тканин, тому тканина з колекції Анфора дуже часто віддає перевагу в якості обшивки, навіть попри те, що зовнішній вигляд такої обшивки досить простий!
Ящик виготовлений із ламінованого ДСП має посилене дно, тому ящик можна використовувати як сховище кухонного важкого інвентарю, маючи на кухні П-подібний кухонний диван із шухлядою Вам не потрібно буде шукати місце для зберігання кухонного інвентаря на балконі або в іншому приміщенні!
Підібрати більш цікаву Вас за кольором і структурою тканину, подивитися подібну модель диванчика "у живу" можна в меблевому центрі в Києві, термін виготовлення замовленого виробу залежно від завантаженості виробництва 7-21 робочий день, але деякі виставкові вироби можна купити відразу!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1800 мм |
| Глибина куточка | 660 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1800 мм |
| глибина | 600 мм |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 9 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026