Розкладний диван на балкон або лоджію укомплектований спальним місцем, завдяки чому цю модель диван часто вибирають покупці, адже розкладне спальне місце можна використовувати як гостьовий варіант для сну, розкладний диван виручить Вас у разі приймання гостей!
Спальний механізм диванчика досить зручний у розкладці, розкласти спальне місце не становитиме труднощів, механізм легко рухається на гумових роликах по підлозі, навіть якщо на кухні не плитка, а м'яка поверхня ламінат або паркет, то гумові ролики , що рухаються такою поверхнею, не залишатимуть подряпини, потертості та інші сліди!
Зовнішній вигляд диванчика говорить сам за себе, а зручність можна оцінити перебування меблевого центру в Києві, у магазині можна посидіти на цій виставковій моделі дивана, протестувати розкладний механізм, подивитися варіанти обшивального матеріалу, а також отримати відповіді на складні питання за ходом огляду виставкового виробу, якщо Ви перебуваєте в іншому місті в такому разі, замовлення можна оформити дистанційно, зразки обшивок подивитися в електронному вигляді або надіслати в вам поштою!
Дуже важливо, щоб диван не тільки мав чудовий вигляд, але й був практичним і зручним, важливу роль у зручності виробу відіграють правильні пропорції, а також наповнення м'якої частини, у цьому дивані як наповнювач використовується пінополіуретан високої щільності HR35-40, цей наповнювач встановлений у посадкове та спальне місце, м'якість диван із таким наповнювачем вражає завдяки латексним властивостям цього матеріалу, звичайно можна заощадити 1000 гривен встановивши в диван менш щільний наповнювач, але ми цього не робимо, тому що переважно покупці приходять у магазин сидіти на диванчику, а після його купують або замовляють!
Ціна вказана розкладний диван на балкон або лоджію в стандартному розмірі 1500 мм, розкладне спальне місце 1200/1950 мм, глибина диванчика 870 мм, висота 970 мм, на розсуд покупця у виробі, що виготовляється, можна змінювати розміри виробу, також розкладний диван на балкон або лоджію можна виготовити без спального місця, замість нього можна встановити місткий ящик із ламінованого ДСП, до базової комплектації дивана входить тканина або замінник шкіри вартістю до 180 гривен за метр погінний!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | крамниця |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1500 мм |
| Глибина лавки | 870 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
| Ширина спального місця | 1200 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1500мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1500 мм |
| глибина | 870 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Ліловий |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 970 мм |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 12 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026