Кухонний диван зі спальним місцем чудово підійде для неширокої кухні, адже конструкція дивана розрахована саме для таких приміщень, глибина диванчика в стандартному виготовленні лише 650 мм, але можна на розсуд покупця в замовному виробі змінити глибину диванчика у велику або менший бік, у разі збільшення глибини спальне місце збільшується в ширину пропорційно збільшенню розміру, за стандартного габариту 650 глибина і 1950 загального габариту спальне місце 1820/1060 мм, але й цього цілком досить, щоб на дивані для сну розмістити одного гостя!
Дуже часто цю модель диванчика віддають перевагу купувати саме з гостьовим спальним місцем, спальне місце, коли диван складений важко навіть помітити, але за потреби таким спальним місцем можна приємно вразити гостей, розкласти та скласти спальне місце досить просто, зазвичай, перед диваном, що стоїть стіл, потрібно відсунути, а після потягнути знизу механізм, що їздить по підлозі на гумових роликах, для зручності під час розкладання передбачена ручка!
Зовнішній вигляд диванчика говорить сам за себе, звичайно, цього мало, щоб бути впевненим, що виріб слугуватиме досить довго, тому на кухонний диван зі спальним місцем є гарантія 18 місяців! Завдяки якісним складникам термін експлуатації виробу набагато більше, головне правильно підібрати обшивальний матеріал, який зазвичай піддається впливу та зношуванню насамперед, але навіть якщо за 3-4 роки потрібно буде оновити обшивку диванчика, то ми можемо Вам із цим допомогти, щоб диван мав знову "як новий"!
Кухонний диван зі спальним місцем по м'якій частині комплектується латексним пінополіуретаном високої щільності, м'якість посадкового та спального місця вражає своєю зручністю, сидячи на зручному диванчику, можна буде більше проводити часу на кухні, зручно влаштувавшись за обіднім столом, але, щоб бути впевненішим у правильності такого придбання пропонуємо відвідати меблевий центр у Києві, де можна посидіти на виставковому зразку диванчика, а після, наприклад, замовити виріб у потрібний для Вас обшивці, зразки тканин і замінників шкіри можна побачити там же в магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2100 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1100 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 2000мм |
| глибина | 650мм |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 9 700 ₴




Відправка з 17 квітня 2026