Диван із місцем для сну на балкон виготовлений за максимально допустимим розміром для приміщення, позаяк площа балкона або лоджії часто дуже маленька, і є потреба у квартирі додаткового спального місця, то завдяки такому зручному та компактному меблях можна чудово вирішити це питання!
Розмір цього диванчика всього 1100 мм, спальне місце завширшки трохи менше в тій частині, де встановлений розкладний механізм, але ширини спального місця 900 мм і довжини 1950 мм досить для того, щоб зручно розмістити для сну однієї людини, за умови збільшенню габариту відповідно спальне місце буде ширшим, якщо розміри балкона або лоджії дають змогу розширити диванчик до 1600 мм, то ми з радістю виготовимо такий виріб із двох спальних місць завширшки 1350 мм!
Від якості наповнення м'якої частини, включно з посадковим і спальним місцем, істотно залежить зручність м'яких меблів, тому ми вирішили не заощаджувати на зручність і довговічності вироблених нами виробів, встановлюючи як наповнювач пінополіуретан марки ST32-40 високої щільності, цей наповнювач залишається м'яким навіть під впливом великого навантаження, тому що менш щільний наповнювач просаджується відразу, даючи тілу впиратися в дерев'яний каркас. Пінополіуретан європейської якості виготовляється з Німецької сировини в місті Обухов компанією "Інтерфом", термін експлуатації наповнювача цієї щільності заявлений заводом виробником мінімум п'ять років!
Обшивний матеріал впливає не тільки на зовнішній вигляд виробу, адже якісна обшивка має чудові практичні властивості, а це означає, що в разі забруднень обшивальний матеріал має добре очищатися в повсякденних умовах використання диванчика, тому найкраще обтягнути диван зі спальним місцем на балкон практичною тканиною, з відштовхувальним і не вбирає забруднення і вологу покриттям, така тканина буде легко очищатися звичайною вологою одноразовою серветкою від більшості забруднень, а якщо забруднень немає, то досить буде такий матеріал пропилососити!
Подушечки, які на фото входять до комплекту з диванчиком, вартість подушечки окремо 250 гривень, розмір подушечки 40 квадратних сантиметрів, у стандартному виготовленні, під замовлення можна збільшити розмір подушки!
Диван із місцем для сну на балкон можна попередньо подивитися в магазині за адресою, зазначеною на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | крамниця |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1150 мм |
| Глибина лавки | 850 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 970 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1000мм |
| глибина | 850 |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-бежевий |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 930 мм |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 9 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026