Диван зі спальним місцем для вузької кухні виготовлявся індивідуально за розмірами наданих замовником, диван на фото має габарит 2100 мм, що на 150 мм більше, ніж такий самий диван стандартного розміру, вартість диванчика в такому розмірі вища від стандартної на 500 гривень!
Прямолінійний диван зі спальним місцем без проблем можна встановити у вузьку кухню, глибину диванчика в зібраному вигляді лише 600 мм, а якщо розкласти спальне місце, то глибина диванчика буде 1200 мм, завширшки спальне місце 1000 мм, довжина спального місця 1950 мм. Диванчик із таким невеликим, але дуже зручним спальним місцем можна чудово використовувати як гостьовий варіант для сну, адже навряд чи в невеликому приміщенні можна розмістити будь-які альтернативні м'які меблі, що за компактністю та зручністю зрівняється з цим диваном!
Дуже важливо, з чого складається цей диван, адже від якості комплектуючих диванчика залежить не тільки зовнішній вигляд, зручність, але й термін експлуатації виробу, економія на обшивному матеріалі або інших складників можуть істотно знизити експлуатаційні показники виробу, особливо якщо диван зі спальним місцем для вузької кухні придбати в бюджетному заміннику шкіри, який навряд чи слугуватиме понад три роки, тому наші менеджери намагаються переконати покупців купувати диванчики не в найдешевших замінників шкіри, краще вибрати бюджетну тканину як обшивку, ніж дешевий шкірок!
За м'якою частиною диван укомплектований пінополіуретаном високої щільності, наповнювач марки HR35-40 високої еластичності встановлений у посадкове місце вразить м'якістю, від якості наповнювача безпосередньо залежить зручність м'яких меблів, а також термін служби виробу загалом, для дивана дуже важливий якісний наповнювач, щоб обшивний матеріал мав нерозтягнутий вигляд навіть після закінчення гарантійного терміну 18 місяців!
Диван зі спальним місцем можна виготовити під замовлення за максимально допустимим для кухні розміром, у обшивному матеріалі, що найбільш підійде для приміщення за кольором, текстурі, попередньо виставковий зразок диванчика можна протестувати в магазині, — сидіти на диванчику, розкласти спальне місце, а також подивитися варіанти обшивального матеріалу, термін виготовлення замовлення від 10 робочих днів, але якщо Вам уже потрібен диван зі спальним місцем у вузьку кухню, то можна щось подібне придбати відразу в магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | правий |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2100 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1950 мм |
| Ширина спального місця | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| висота | 870 |
| розмір | 1800 мм |
| глибина | 600 мм |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1950 мм |
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026