Кухонний м'який куточок в чорному заміннику шкіри з колекції Валенсія, ця штучна шкіра за тисненням ідентична до натуральної шкіри, навіть за тактильними відчуттями різницю цього матеріалу з натуральною шкірою важко визначити, м'який куточок у такому обшивковому матеріалі має недорогий вигляд, а це дуже приємно, якщо враховувати, що м'який куточок у натуральній шкірі буде стояти у 2.5 раза дорожче, ніж у заміннику шкіри з поліуретановим покриттям!
Практичність штучної шкіри з колекції Валенсія викликає захоплення, усунути пляму з такого матеріалу можна легко та швидко, навіть сліди маркера або кулькової ручки відтираються з поверхні навіть світлого обшивального матеріалу, не обов'язково замовляти кухонний м'який куточок у чорному заміннику шкіри, тому що м'який куточок і в білому положенні з цієї колекції за правильного догляду може мати завжди чудовий і без плям!
Вартість м'якого куточка в поліуретановому заміннику шкіри вища, ніж якщо м'який кухонний куточок обтягнути бюджетним шкір замінником, але й термін експлуатації поліуретанового замінника шкіри в кілька разів вищий, причому великим плюсом через який набувають кухонний м'який куточок у шкірозаміннику, є можливість використання цих меблів відразу після чищення, адже штучна шкіра не промокає, на відміну від тканини, тому меблями можна користуватися відразу, на наш погляд, така обшивка ідеально підходить для кухні!
Розмір кухонного куточка може змінюватися в замовленому варіанті на розсуд покупця, стандартний розмір виробу 1200/1870 мм, але залежно від розміру кухні дуже часто дані кухонний куточок виготовляється індивідуально, тобто під час виготовлення диванчики враховуються індивідуальні вимоги клієнта!
У м'яку частину куточка встановлений пінополіуретановий наповнювач марки hR35-40 вироблений компанією "Інтреф" з Німецької сировини, завдяки високій щільності матеріал дуже довговічний, термін експлуатації наповнювача мінімум п'ять років, тому краще відразу підібрати якісну обшивку, щоб кожен складник кухонного диванчика слугував однаково довго!
Кухонний м'який куточок у чорному заміннику шкіри зіграє важливу роль у облаштування сучасної кухні, кухня з таким куточком буде не тільки зручнішою, але й функціональнішою, адже в м'якому куточку є дві дуже місткі ніші з посиленим дном, у ніші можна завантажити багато навіть дуже важкого кухонного інвентарю!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 650 мм |
| Висота | 870 мм |
| Габарити | 1000/1870 мм |
| спальне місце | можлива установка замість однієї ніші |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026