Диванчик із підлокітниками на балкон або лоджію потрібно виготовляти за індивідуальним розміром, адже на балкон через обмежену площу можна встановити тільки дуже компактний диван, кожен сантиметр дивана не має бути зайвим, тому що можуть виникнути труднощі не тільки з заносом, але й установленням виробу на самому балконі!
Диванчик збирається з чотирьох частин, підлокітники, спинка з ґудзиками, монтуються за місцем встановлення, зібрати диванчик нескладно навіть самостійно, якщо вхідні двері на балкон ширші 600 мм, то можливо диванчик на балкон або лоджію вийде занести цілим, і збирати його буде не потрібно, але часто двері на балкон дуже вузькі, тому й диванчик із підлокітниками на балкон або лоджію доставляємо в розібраному вигляді!
Якщо Ви все-таки вирішили не обмежувати себе у зручності звичайними табуретами, вирішили трохи ризикнути, купуючи такий м'який і зручний диванчик, то такі м'які та компактні меблі чекають, щоб перевершити всі ваші очікування, адже сидячи на зручному і м'якому диванчику можна буде проводити більше часу на свіжому повітрі, милуючись приємним виглядом із вікна!
Від якості наповнювача м'якої частини залежить зручність диванчика, тому для м'яких частин посадкового місця і спинки застосовують пінополіуретан марки HR35-40, високоеластичний матеріал виготовляється з Німецької сировини на сучасному обладнанні компанії "Інтерфом" у місті Обухів, термін експлуатації наповнювача підвищеної щільності мінімум п'ять років, тому, навіть якщо Ви захочете оновити обшивку на дивані через якийсь час, то з великою ймовірністю замінювати необхідно буде тільки її, все інші складники в диванчику дуже надійні та довговічні!
Обшити диванчик із підлокітниками на балкон або лоджію можна тканиною або замінником шкіри, у кожному матеріалі є свої плюси та мінуси, необов'язково вибирати найдорожчий обшивальний матеріал для того, щоб обшивка слугувала довго, у разі правильного догляду обшивка середнього цінового діапазону може слугувати від п'яти років, якщо це тканина, і мінімум три роки штучна шкіра, докладніше про якість, вартість і характеристики обшивального матеріалу можна дізнатися в магазині в Києві, там же можна побачити готову виставкову продукцію, на якій можна посидіти, а після її наприклад, ми можемо виготовити диванчик із підлокітниками на ваш балкон або лоджію!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | крамниця |
| Колір (відтінок) меблів | Бузковий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1150 мм |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1000мм |
| глибина | 600 мм |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 10 200 ₴



Відправка з 17 квітня 2026