Офісні диванчики виготовлені за індивідуальними розмірами чудово впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення, адже розмір диванчика може бути змінений на розсуд покупця у більший або менший бік, стандартний офісний диван має габарит 1000 мм, вартість збільшення виробу на кожні десять сантиметрів оцінюється 300 гривень!
У диванчику, що виготовляється під замовлення, може змінюватися не тільки габаритний розмір, але й висота спинки посадкового місця, а також глибина посадкового місця, вироби в стандартному розмірі можна протестувати в магазині в Києві, а після прийняти точніше Рішення щодо зміни розмірів виробу!
Обшиті офісні диванчики тканиною, меблеві тканини, які ми використовуємо, очистити не складні забруднення з цієї тканини можна дуже швидко за допомогою одноразової серветки, у повсякденному догляді за такою поверхнею досить пилососа та волого губки, меблева тканина з колекції Аморе приємна за тактильними відчуттями, у спекотний період гобеленовий матеріал не буде "парити", на відміну від більшості замінників шкіри, вартість такого матеріалу не дуже висока, а якість дуже гарна!
М'яка частина офісних диванчиків складається з пінополіуретану високої щільності, пінополіуретан марки HS35-40 підвищеної еластичності додасть дивану особливої зручності, яку можна відчути відразу під час садіння, цей матеріал досить м'який, але водночас час дуже щільний, а чим вища щільність наповнювача, тим довше термін його експлуатації! Від щільності наповнювача залежить його вартість і відповідно вартість виробів загалом, ми віддаємо перевагу на цьому складнику не економити, щоб ви звернулися до нас навіть через п'ять років, якщо Ви захочете оновити оббивку диванчика!
Офісні диванчики за індивідуальними розмірами можуть комплектуватися ламінованими ящиками з посиленим дном, вартість офісних диванчиків залежно від наявності шухлядою може бути найменшою за 500 гривень, тому більшість покупців віддають перевагу все-таки диванчики з ящиками, навіть якщо вони не збираються ними часто користуватися!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Висота | 900 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | крамниця |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність висувних ящиків | False |
| Наявність короба для зберігання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | брус |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 100 ₴/пог.м




Відправка з 17 квітня 2026