М'який куточок на балкон насамперед має мати розміри відповідні приміщенню, адже навіть якщо помилитися з розміром диванчика хоча б на один сантиметр, то навряд чи такий м'який куточок можна буде встановити на балкон або лоджію, тому перед оформленням замовлення потрібно знати точні розміри приміщення, за якими надалі виготовлятиметься м'який куточок!
Зазвичай, на балконі або лоджії обмаль місця, через це проблеми можуть виникнути не тільки зі встановленням дивана вже на балконі, але й із його заносом, адже дверцята, що ведуть на балкон, часто дуже вузькі, щоб занести м'який куточок, його потрібно максимально розібрати, тому спинка, посадкове та спальне місце заносяться окремо, а після збираються вже безпосередньо в місці його встановлення!
Навіть якщо Ви захочете зібрати та занести м'який куточок самостійно, то ви цілком можете впоратися з цим завданням, але також можлива доставка, занос, і складання диванчика по Києві працівниками нашої компанії!
Обшитий м'який куточок на балкон дуже практичною тканиною, матеріал з ефектом анти кіготь дуже міцний, розірвати або залишити зачіпку на такій тканині дуже складно, тому часто цей матеріал вибирають, навіть якщо в будинку немає кішки, у догляді ця тканина досить невибаглива, для очищення тканини досить звичайної вологої серветки, тканина з колекції Анфора не вигоряє, тому м'який куточок на балконі матиме чудовий вигляд упродовж усього терміну експлуатації!
М'яка частина диванчика комплектується пінополіуретаном високої щільності, для посадкового та спального місця ми використовуємо пінополіуретан марки HR35-40, латексний наповнювач виготовляється з Німецької сировини на заводі "Інтерфом" у місті Обухів, від щільності наповнювача залежить не тільки зручність, але й термін експлуатації м'якого куточка на балконі загалом!
Купити м'який куточок на балкон можна в інтернет-магазині, але якщо у Вас є можливість відвідати наш меблевий салон у Києві, подивитися м'який куточок на балкон "живу" і вже після детального огляду оформити замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1900 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1780 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1200/ 1870мм(стандартна модель) |
| глибина | 600 мм |
| Колір (відтінок) меблів | світло-бежевий |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 200 ₴


Відправка з 17 квітня 2026