Диванчик у передпокій обтягнуто дорогою велюровою тканиною з оксамитовим переливом, вартість цієї тканини 340 гривен за метр погонний, завдяки досить дорогій вартості обшивального матеріалу збільшується ціна виробу, у бюджетній тканині перової категорії диванчик буде стояти на 800 гривень менший від зазначеної ціни, але й зовнішній вигляд у недорогому обшивному матеріалі може бути не таким потужним!
Зручність диванчика може приємно здивувати, якщо перед купівлею посидіти на виставковому зразку в меблевому центрі, м'яка частина сидіння укомплектована пінополіуретаном високої щільності, цей наповнювач м'яких частин виготовлений із Німецької сировини на обладнанні компанії "Інтерфом", термін експлуатації наповнювача заявлений заводом виробником мінімум п'ять років, тому у разі правильного вибору обшивного матеріалу диванчик у передпокої може слугувати досить довго!
Диванчик у передпокій можна в замовному варіанті придбати в найбільш придатному розмірі для приміщення, тобто на розсуд покупця може бути зменшений або збільшений практично будь-який розмір у диванчику, для того, щоб м'які меблі естетично вписалися в інтер'єр коридору або іншого приміщення, у зазначену ціну закладено диванчик у передпокій стандартного габариту 1300 мм, вартість збільшення дивана за 10 сантиметрів 370 гривен!
Каракас дивана виготовлений із натурального дерева твердих порід, завдяки цьому диван може витримати велике навантаження, дерев'яні ніжки дивана є одним цілим із нижньою частиною каркаси, обтягнутий велюровою тканиною, суцільна конструкція набагато міцнішим, ніж якби дерев'яні ніжки прикручуються окремо до дивана!
Зовнішній вигляд диванчика безпосередньо залежить не тільки від дизайну, кольору або структури обшивки, але й від якості пошиття оббивного матеріалу, тому перед купівлею рекомендуємо переконається в якості виробленої нами продукції відвідування меблевого салону в Києві!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1300 мм |
| Глибина лавки | 650 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 950 мм |
| Висота сидіння лавки | 450 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1300 мм |
| глибина | 600 мм |
| Тип меблів | М'які меблі в передпокій |
| Обивний матеріал | Велюрова тканина |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 9 900 ₴



Відправка з 17 квітня 2026