Диван зі спальним місцем на балкон виготовлявся індивідуально, перед оформленням замовлення необхідно зробити вимір площі, де має бути диван, замір Ви можете зробити самостійно, або ж у деяких випадках за Києвом виїжджає наш фахівець для вимірювання, але в більшості випадків це може здійснити клієнт самостійно, можна під час оформлення замовлення надати нам фото балкона, а ми свою чергу порадимо як краще виготовити диван!
За основу цього диванчика була взята серійна модель кухонного куточка "Честер", наприклад, якої виготовився індивідуальний диван зі спальним місцем на балкон, цей диван відрізняється практично всіма розмірами від серійної моделі, у диванчику додана загальна глибина, а також глибина посадкового місця для того, щоб спальне місце стало ширшим, глибина диванчика в стандартному виготовленні 650 мм, а в індивідуальному як на фото 750, щоб збільшити розмір спального місця довелося зменшити ширину спинки на 50 мм, це хоч і не багато, але в такому маленькому приміщенні для наявності в дивані спального місця був потрібний кожен сантиметр!
Дуже часто, особливо в невеликих квартирах, виникає потреба місця для зберігання різних речей, найчастіше таким місцем є балкон або лоджія, з таким комплектом м'яких меблів у вас залишиться можливість зберігати речі на балконі, але більше акуратно, адже їх можна без проблем покласти в ящики з посиленим дном, що є в дивані та пуфі, речі можна легко скласти та витягти завдяки зручному сидінню, що підіймається, тому як видно на фото, на балконі не буде зайвих предметів, що стоять на видноті!
Диван зі спальним місцем на балкон рекомендуємо обшити тканиною з тефлоновим покриттям, адже дуже часто на балконі, особливо влітку, температура може підійматися вище за норму, також на диван може впливати сонячне світло, важливо, щоб обшивний матеріал був стійкий до таких температурних впливів, ця тканина з колекції "Анфора" найбільш практична, не вигорятиме на сонці, матеріал має ефект Анти кіготь, а також дуже добре очищається від забруднень завдяки щільному тисненню і відштовхувального вологу покриття, у такому обшивному матеріалі диван зі спальним місцем навіть на балконі, слугуватиме набагато довше, ніж якщо його обшити замінником шкіри!
Вартість дивана формується з огляду на розміри виробу, а також вартості обраної вами обшивки, ціна вказана за диван зі спальним місцем на балкон розміром 1500/1500 мм у обшивному матеріалі вартістю до 200 гривень за метр погінний, до цієї вартість банкетка з шухлядою не входить, вартість банкетки розміром 1 метр 3500 гривен!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1800 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1600 мм |
| Ширина спального місця | 1350 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1500 мм |
| глибина | 750мм |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-рожевий |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 200 ₴





Відправка з 17 квітня 2026