Невеликий диванчик у перукарню обтягнутий дуже привабливою тканиною з оксамитовим переливом, диван у такому матеріалі в будь-якому приміщенні матиме дуже елегантний вигляд, якщо для вас чималоважне зовнішній вигляд, то обов'язково замовте диванчик у такому обшивному матеріалі, вартість диванчика в такій оббивці не буде дуже дешевою завдяки тому, що цей обшивний матеріал досить дорогий, але й водночас диван у тканині з оксамитовим переливом має дуже гарний вигляд!
Розмір диванчика 1400 мм, але можна на розсуд покупця у виробі, що виготовляється під замовлення, змінювати розмір виробу, ціна диванчика вказана за 1400 мм, вартість збільшення розміру за 10 сантиметрів 380 гривен, меблі виготовлені під розмір приміщення має дуже компактний вигляд і не захаращує проходи!
Конструкція дивана дуже надійна через те, що нижня частина каркаса містить дерев'яні ніжки, виготовлена з натурального дерева твердих порід, ніжки диван не прикручуються окремо, а становлять одну суцільну частину з каркасом, тому можна сміливо стверджувати, що каркас найбільш довговічний складник дивана, який може слугувати навіть десять років, тому рекомендуємо вибрати практичний якісний обшивний матеріал, щоб невеликий диван у перукарській або будь-якому подібному заведенні слугував якомога довше!
М'яка частина диванчика під обшивним матеріалом складається з пінополіуретану високої щільності марки ST28-40, для виробленої нами продукції застосовується фабричний пінополіуретан, що виготовляється з Німецької сировини на сучасному обладнанні компанії "Інтреф", якість наповнювача м'яких частин істотно впливає не тільки на зручність м'яких меблів, але й на термін її експлуатації!
Невеликий диванчик у перукарню можна побачити в меблевому центрі в Києві, на диванчику в магазині можна посидіти у такий спосіб оцінити зручність, там же у магазині можна подивитися зразки обшивок, дізнатися точну вартість диванчика за вашими розмірами обшивці, яку Ви виберіть!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість посадочних місць | 10 |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Обивний матеріал | Тканина двонитка |
| Країна виробник | Україна |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота сидіння | 430 мм |
| Висота | 930 мм |
| Основні | |
| Тип меблів | крамниця |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Гарантійний термін | 18 |
| Наявність висувних ящиків | False |
| Наявність короба для зберігання | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | брус |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 10 900 ₴


Відправка з 17 квітня 2026