Кутовий диван для кухні можна дуже естетично розмістити навіть на невеликій площі, завдяки тому, що цей диван має компактні габарити, які до того ж можна коригувати на розсуд покупця у виробі, що виготовляється під замовлення, стандартний кутовий диван для кухні 1220/1870 мм. вартість збільшення карколомних десяти сантиметрів у такому обшивному матеріалі, як на фото 500 гривен, габарит диванчика також може змінюватися в меншу сторону!
Дуже зручно на кухні мати такий функціональний диван, адже, не заподіюючи компактності виробу в дивані, передбачене гостьове спальне місце, спальне місце важко навіть уявити в такому невеликому кухонному диванчику, але воно є, тому ним можна приємно здивувати гостей!
Крім невеликого місця для сну кутовий диван для кухні має ще одну, необхідну особливо в маленьких кухнях функцію зберігання кухонного інвентарю, ящик для кухонного приладдя виготовлений із ламінованого ДСП, у ящику є посилене дно з ламінованого матеріалу завтовшки 16 мм, тому в ящик можна покласти навіть дуже важкі предмети!
Зручність такого невеликого кутового диванчика перевершить усі ваші очікування, правильно підібрані пропорції посадкового місця в поєднанні з якісним наповнювачем м'яких частин дадуть змогу зручно проводити час навіть на кухні, щоб переконатися у зручності, пропонуємо протестувати кутовий диван для кухні в магазині!
Для кухні краще підбирати практичний обшивний матеріал, адже не виключено, що диванчик на кухні може частіше забруднитися, ніж м'які меблі, які є в іншому приміщенні, тому для цих меблів ми підібрали найпрактичніші обшивальні матеріали, цей куточок на фото обтягнутий тканиною з покриттям, що відштовхує воду, й ефектом анти кіготь, завдяки цьому обшивальний матеріал чудово очищається й до того ж дуже міцний!
Вартість вказана за кутовий диван для кухні в обшивці першою категорії вартістю до 170 гривень за метр, до диванчика в подарунок можна отримати дві подушечки!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1750 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 800 ₴




Відправка з 17 квітня 2026