М'яка лавочка зі спальним місцем у кухню має компактну глибину, тому така лавочка може чудово встановитися уздовж стіни в вузькому приміщенні, глибина м'якої лавочки в стандартному виготовленні 600 мм, це мінімальний розмір, що необхідний для встановлення спального механізму, якщо ширина приміщення дає змогу встановити лавочку більшої глибини, можемо виготовити лавочку ширше, у такому разі збільшиться в ширину та спальне місце, стандартне спальне місце за глибини виробу 600 мм. має габарит 1000 мм, довжина спального місця 1900 мм!
М'яка кухонна лавочка дуже популярна завдяки наявності в ній спального місця, адже часто покупці навіть не знають, що в маленькій кухні можна розмістити диван, та ще й зі спальним місцем, але після того, як Ви побачите м'яку лавочку зі спальним місцем у Вас зміниться уявлення про вашу маленьку кухню, адже з такою функціональною м'якою лавочкою прийняти гостей не буде проблемою!
М'яка лавочка зі спальним місцем, що встановлюється в кухню, має бути обтягнута матеріалом, що чудово очищається від забруднень, адже на кухні обшивка може часто забруднитися, тому практичність матеріалу виходить на перший план!
М'яка лавочка зі спальним місцем обтягнута ідеально відповідним для кухні оббивним матеріалом, ця тканина з колекції Релакс очищається від забруднень звичайною вологою серветкою, поверхня тканини захищена від зачіпок і розривів дуже щільним тисненням (Анти кіготь), матеріал має відштовхувальний ефект, завдяки цьому термін експлуатації такого матеріалу набагато вищий, а це дуже важливо, якщо враховувати, що обшивка на м'якій лавочці найбільш схильна до зовнішнього впливу!
Зручність м'якої лавочки залежить не тільки від дизайну та пропорцій, але й від якості наповнювача м'яких частин, м'яка лавочка зі спальним місцем у кухню м'якою частиною укомплектована поліуретановою піною марки ST28-40 підвищеної щільності, наповнювач виробляє компанія "Інтерфом" з Німецької сировини, завдяки чудовій еластичності обшивка на такому наповнювачі має чудовий натягнутий, якісний наповнювач вирівнює обшивний матеріал від складок у процесі експлуатації!
Вартість м'якої лавочки залежить від ціни обшивки та розмірів виробу, вартість м'якої лавочки вказана за виріб стандартного розміру 1900 мм, обшивальний матеріал до 170 гривен за погінний метр закладений у зазначену ціну!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Глибина лавки | 650 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 900 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Довжина лавки | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Тип меблів | М'які меблі на кухню |
| стандарт розмір | 1950 мм |
| Обивний матеріал | тканина, тканина антикоготь |
| висота | 870мм |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 10 200 ₴



Відправка з 17 квітня 2026