Кутова м'яка лавочка на балкон виготовлена за максимально допустимом розміром для приміщення, дуже важливо для такої м'якої лавочки, що буде в такому обмеженому за розміром приміщенні розрахувати правильно розміри, тому перед тим, як оформити замовлення потрібно заміряти площу куди потрібно встановити лавочку, а також бажано показати фотографії місця, де буде м'яка крамниця.
М'яка лавочка в стандартному виготовленні має габарит 1200 мм, глибину стандартної лавочки 600 мм, розміри м'якої лавочки можна змінювати на розсуд замовника, у такому разі м'яка лавка чудово, а найголовніше компактно може змінюватися навіть у маленькому приміщенні, зробивши балкон, лоджію або маленьку кухню зручною і функціональною!
Кутова м'яка лавочка на балкон може бути обтягнута на розсуд замовника тим обшивним матеріалом, що найбільше підійде для Вас за кольором, структурою, а також ціною, вибрати тканину, замінник шкіри та іншу за структурою обшивку можна в меблевому У центрі в Києві, там само в магазині можна подивитися м'яку лавочку, посидіти на виробі оцінити зручність диванчика особисто для Вас, а після маючи детальніше уявлення, оформити замовлення, або навіть купити м'яку лавочку з виставки!
Виріб на фото обтягнутий дуже практичною тканиною Антарес, на щільній структурі цієї тканини гарантовано буде не мати зачепки, тому ідеально підійде цей матеріал, якщо у квартирі є кішка, попри те, що матеріал зовні та за тактильним відчуттям більше схожий на тканину, матеріал очищається від забруднень також добре, як і замінник шкіри, термін експлуатації такої тканини набагато вищий, ніж у більшості замінників шкіри!
М'яка лавочка комплектується досить місткою нішею нішею з посиленим дном, ящик виготовлений із якісно екологічно безпечного ламінованого матеріалу, особливо в невеликих приміщеннях такий місткий ящик буде справжньою знахідкою!
На ціну м'якої лавочки впливають розміри, а також вартість оббивного матеріалу, в початкову ціну, що вказана закладена кутова м'яка лавочка на балкон у тканині або шкірозамінник вартістю до 180 гривен за метр, габарит лавочки за цією ціною буде складати 1200 мм!
Кутова м'яка лавочка на балкон доставляється в розібраному вигляді, тому складнощів із заносом і встановленням м'якої лавочки не буде, якщо правильно розрахувати розміри виробу!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | лівий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри лавки | |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 890 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Довжина лавки | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1600 мм |
| глибина | 600мм |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-рожевий |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026