Бордовий кухонний куточок зі спальним місцем обшитий тканиною Dream Seed з відштовхувальним вологом, тканина має міцну основу, тому такий матеріал не матиме з часом розтягнутого, каучукова основа тканини, робить матеріал еластичним і водночас легко відновлюється в палітурці форму, після впливу навантаження на матеріал. Також однією з переваг такого обшивального матеріалу є його приємні тактильні властивості, матеріал приємний на дотик, пропускає повітря, не парить, тому на кухонному куточку в такому матеріалі можна почуватися комфортно! Тканина Dream Seed у рівномірному процентному співвідношенні у своєму складі має поліестер, поліамід і акрил, добре підібраний склад матеріалу сприяє практичності та гарному зовнішньому вигляду на довгий час! Зразки тканини Dream Seed в інших колірних палітрах можна подивитися в меблевому центрі в Києві, а якщо у вас немає можливості вибрати матеріал у магазині, то зразки тканини можемо відсилити поштою!
Бордовий кухонний куточок зі спальним місцем можна виготовити не тільки в стандартному розмірі 1220/1870 мм, але й за розмірами, що більш підходять для кухні, на ваш розсуд можна змінювати в кухонному куточку, що буде виготовлятися під замовлення, глибину, висоту, габаритні та інші розміри диванчика, для того, щоб кухонний куточок компактно мав компактний вигляд саме на вашій кухні!
У м'які частини виробу, включно з розкладним спальним місцем під оббивкою, встановлюється пінистий поліуретан марки ST28-40, виготовлений із сировини Германського виробництва компанією "Інтерфом", матеріал досить щільний, добре витримує навантаження на посадковому місці, тому сидячи на кухонному куточку з таким наповнювачем ви почуватиметеся комфортно!
Спальне місце в кухонному гарнітурі не псує акуратності зовнішнього вигляду диванчика, тому що в складеному вигляді ніяк не видає своєї присутності, але в необхідний момент якщо кухонний куточок розкласти, то гостьове спальне місце може приємно здивувати ваших гостей!
Бордовий кухонний куточок зі спальним місцем у такому розмірі та виготовленню коштує дорожче від стандартного виробу розміром 1220/1870 мм, розрахунок вартості проводиться індивідуально після узгодження розмірів, а також вибору обшивального матеріалу!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2100 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 650 мм |
| Висота | 870мм |
| Габарити | 1400/2100мм |
| спальне місце | 1060/1950мм |
| Колір (відтінок) меблів | бордовий |
| Обивний матеріал | Велюрова тканина |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 800 ₴




Відправка з 17 квітня 2026