Диван зі спальним місцем у кухню обшитий замінником шкіри, який за своїми характеристиками в плані практичності навіть краще натуральної шкіри, цей матеріал дуже добре очищається від складних забруднень, наприклад сліди маркера або кулькової ручки легко прибираються із замінника шкіри Валенсія звичайної вологої серветки, чого не скажеш про натуральну шкіру. Дуже щільне захисне полімерне покриття матеріалу сприяє його збереженню впродовж дуже тривалого часу, причому диван зі спальним місцем на кухні матиме чудовий вигляд упродовж усього часу, тому що за таким матеріалом легко доглядати очищаючи його від забруднень, що можуть виникнути особливо на кухні!
Тиснення замінника шкіри Валенсія дуже схоже з натуральною шкірою, схожість за тисненням матеріалу, наскільки приближне до натуральної шкіри, що його навіть складно зовні відрізнити, кухонний диван обшитий таким якісним навіть білосніжним матеріалом цілком виправдає вкладені додаткові засоби за якісний обшивальний матеріал, що коштує на 1000 гривень дорожчий за бюджетний шкірозамінний термін експлуатації якого в кілька разів менший! Із замінником шкіри Валенсія працюємо понад п'ять років і за весь період жодного разу не доводилося диванчики в такому якісному нозі перешивати слухаючи негативні відгуки клієнтів, чого не скажеш про бюджетніші замінники шкіри термін експлуатації яких у середньому чотири роки, тому настійно рекомендуємо завжди вивчати характеристики обшивки в інтернеті, а краще дізнатися назву обшивки та зателефонувати безпосередньо до постачальника матеріалу, дізнатися ціну того матеріал, що вам пропонують для обшиття диванчика, якщо матеріал стоїть підозріло дішево, то напевно таку ж і якість, особливо це стосується дешевого замінника шкіри, що здебільшого слугує дуже мало!
Диван зі спальним місцем у кухню має зручну конструкцію попри досить компактні розміри, м'які частини диванчика під обшивкою мають еластичний щільний поліуретановий наповнювач марки ST28-40, пінополіуретановий наповнювач виготовляється з Німецької сировини, виробник компанія "Інтерфом" є найбільшим постачальником поліуретанової піни на українському ринку від 1997 року, якість матеріал за п'ять років нашої роботи з ним не викликає сумнівів! Обшивка дуже добре лягає на пінополіуретановий наповнювач, навіть такий дуже щільний шкірозамінник. Валенсія з поліуретановим покриттям добре та без зайвих складок лягає на обшивну поверхню, поліуретанова піна не дає змогу матеріалу провисати, навіть після впливу навантаження пінополіуретан чудово підніме обшивку в початкову форму, детальнішу інформацію про пінополіуретан і про його різноподібність можна отримати на сайті виробника!
Диван зі спальним місцем на кухні в складеному вигляді не видає присутності в ньому місця для сну, яке навіть буде приємно запропонувати вашим гостям у разі потреби, якщо спальне місце не потрібно, то замість нього під замовлення можна встановити величезний ящик з ламінованого ДСП, під замовлення можна міняти комплектацію диванчика, розміри на більш придатні для вашої кухні!
Замовити диван зі спальним місцем у кухню можна в меблевому торговому центрі в Києві, у магазині можна посидіти на такій моделі, підібрати більш відповідний матеріал для обшивки, а також больовий біль детально розглянути конструкцію диванчика, наприклад, можна замовити індивідуальний виріб! Звертайтеся до нас, раді взяти участь у облаштування кухні якісними м'якими меблями!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 2050 мм |
| Ширина спального місця | 1050 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 2200 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
- Ціна: від 10 100 ₴




Відправка з 17 квітня 2026