Кутовий диван у кухню зроблений під замовлення, з урахуванням можливих розмірів куточка саме для цієї кухні, виріб має розмір менший від стандартного 1230/1870 мм, розмір цього кутового дивана, виготовленого під замовлення 1000/1700 мм, також у стандартному виготовленні диван має спальне місце, але в цьому разі встановлення спального місця через маленькі розміри не доцільне, замість спального місця в диванчик встановили місткий ящик із посиленим дном з акуратного ламінованого матеріалу, диван у такому на великому розмір добре та компактно встановлений на маленькій кухні, не захаращивши кухню. Під замовлення можна виготовити кутовий диван у кухню в розмірах найбільше придатних для кухні, перед оформленням замовлення повідомте потрібний для вашої кухні розмір дивана, і ми його виготовляємо впродовж 10-14 робочих днів!
Кухонний диван обшитий якісним матеріалом, що зовні дуже схожий на шкірний зам, матеріал має дрібну ворсисту поверхню для виробництва якої застосовують спеціальні нитки, що складаються з дуже тонкого волокна «Sea island», цей волокно має дуже маленьку товщину вимірюваної в мікронах, ця технологія виробництва наділяє матеріал чудовими практичними властивостями, штучна замша не линяє, не скочується, і через те, що волокна дуже щільно всаджені один до одного, матеріал не пропускає вологу крізь волокна, тому матеріал набагато краще чиститься від забруднень, що можуть виникнути особливо на кухні! Зразки цього матеріалу можна подивитися в інших кольорах і відтінках в одному з магазинів у Києві, якщо Ви перебуваєте в іншому місті, можемо надіслати зразки поштою на зручне для вас відділення!
Перед тим як купити кутовий диван у кухню, диван можна подивитися в магазині в стандартному виконанні, побачивши диванчик перед собою, можна переконатися в якості виготовлення дивана, а також посидіти на куточку оцінки зручності. Зробивши детальний огляд диванчика в магазині у вас складеться точніше уявлення про товар, що купується на довгий час, адже нам би не хотілося, щоб Ви залишилися розчаровані покупкою. Перед тим як купувати диван на кухню під замовлення, потрібно ретельно погоджувати всі деталі, розміри, обшивальний матеріал і безліч інших моментів, і краще це зробити в магазині, побачивши перед собою кутовий диван у кухню!
Гарантія на весь вироблений асортимент кухонних меблів півтора року, зазвичай, якщо меблі обшиті якісним матеріалом, який ми рекомендуємо правильно підібрати, диванчики слугують утри або чотири рази довше гарантійного терміну!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1700 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 600 мм |
| Висота | 870мм |
| Габарити | 1000/1700 мм |
| спальне місце | немає |
| Обивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: від 10 100 ₴



Відправка з 17 квітня 2026