Кухонний куточок зі спальним місцем і нішею тканина антикіготь збільшеного розміру купити в Києві

Розміри кухонного м'якого куточка
![]() |
довжина — 2100 мм; |
![]() |
ширина — 1500 мм; |
![]() |
висота — 870 мм; |
![]() |
глибина — 650 мм. |
В основу конструкції сидіння правобічного кухонного куточка входить латексний пінистий поліуретан високої щільності.
Багато хто прагне наповнити свій будинок меблями, які будуть не тільки красивим, але й функціональним. Інтернет-магазин меблів з
радістю пропонує покупцям чудові варіанти диванів та інших м'яких меблів, що вирізняється якістю, стильним
дизайном і функціональністю. Вивчивши наш каталог на сайті, ви можете купити кухонні куточки власного виробництва. Ціна
виробів безпосередньо залежить від змін, які ви захочете привнести в оригінальний задум: розмір, матеріал оббивки, колір.
Кухонний куточок зі спальним місцем і нішею (коричневий) тканина антикіготь — мрія будь-якої господині. Він матиме чудовий вигляд у квартирі або
приватному будинку. Особливо до речі, ця універсальна модель буде в мало кімнатних приміщеннях середніх або невеликих кухнях. У складеному стані ви отримаєте прекрасний кутовий диван із великою нішею для зберігання начиння, білизни та інших дрібниць. Коли ж за потреби ви розкладіть диван, на вашій кухні утворюється комфортне спальне місце для сну дорослої людини.
Варто підкреслити, що диван має надійний підіймальний механізм і міцну конструкцію.
Також варто зазначити особливості пропонованого кольору.Коричневий оксамитовий відтінок і особливості матеріалу оббивки надовго збережуть первісний зовнішній вигляд дивана, до того ж це практичний варіант, що особливо цінується на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| глибина | 650мм |
| розмір даної моделі | 1500/2100мм |
| спальне місце | 1050/1950мм |
| Обивний матеріал | тканина |
| висота | 900мм |
- Ціна: від 11 500 ₴

Відправка з 17 квітня 2026



