М'який куточок зі спальним місцем для великої кухні виготовлявся за індивідуальним розміром, розмір м'якого куточка набагато більший від стандартного 1220/1870 мм, цей куточок завдовжки становить 2800 мм, всі інші габарити диванчика залишилися без змін в межах стандартних розмірів, під замовлення можна змінювати й інші параметри виробу, для того щоб м'який куточок якомога краще вписатися в інтер'єр кухні!
У разі збільшення розміру від стандартного габариту 1220/1870 мм, розрахунок вартості відбувається за ціною за кожні 10 сантиметрів додавання до ціни стандартного виробу плюс 270 гривен, у разі зміни дизайну диванчика з урахуванням індивідуальних побажань, може також буде надана додаткова сума, що заздалегідь передбачається і прописується в контакті!
Обшивковий матеріал на ваш розсуд за кольором і структурою можна підібрати перед оформленням замовлення, вибір обшивального матеріалу, багатий, зразки тканини, замінника шкіри, можна подивитися в меблевому центрі в Києві, у магазині також можна побачити м'який куточок із місцем для сну в стандартному виконанні, наприклад, якого можна виготовити м'який куточок зі спальним місцем для великої кухні, якщо ви маєте можливість попередньо подивитися виріб у магазині, а після ознайомившись з пристроєм і зручністю виробу більш зважено оформити замовлення!
Сучасний м'який куточок на кухню має чудову функціональність, завдяки такому диванчику кухня буде зручнішою, також великою перевагою, що може приємно здивувати ваших гостей є наявність спального місця, спальне місце легко трансформується, і в складеному вигляді акуратно розміщується в нижній частині диванчика, зовні навіть важко в складеному вигляді визначити наявність спального місця в такому компактному виробі!
За зазначеною ціною можна придбати виріб розміром 1220/1870 мм зі спальним місцем, а також шухлядою з ламінованого ДСП із посиленим дном, в обшивальному матеріалі за ціною до 160 гривень за погінний метр!
Доставка готової продукції можлива на всій території України транспортною службою, що має у вашому заселеному пункті, за Києвом доставку, занос, і збирання м'якого куточка можуть здійснити працівники нашої компанії!
| Основні | |
|---|---|
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 2800 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна замша |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| Довжина спального місця | 2600 |
- Ціна: від 11 800 ₴



Відправка з 17 квітня 2026