М'яке крісло Фаворит чудово підійде додоглянутій лавці з підлокітниками.
-
В основу конструкції сидіння входить високоеластичний ППК із латексними властивостями.
Ніша для білизни • є Додаткові послуги
-
дисконтна програма;
-
зміна розмірів
-
підбір тканин;
-
доставка, занос, складка.
Тканина та розміри можна замовляти індивідуально.
Ціна залежно від категорії тканини, зміни моделі, розмірів і наповнення.
ціна вказана з урахуванням стандартних розмірів) 1-ї категорії тканини та з наповненням ППУ
Термін виготовлення від 5 робочих днів
Гарантія 1.5 року
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 660мм |
| стандартні розміри.Висота | 900мм |
| Глибина | 600мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 500 ₴

Відправка з 17 квітня 2026