М'який кухонний куточок зі спальним місцем гарне рішення для поліпшення функціональності кухні завдяки вбудованому в куточок спального місця його легко можна розкласти в потрібний момент, воно не псує зовнішній вигляд виробу, також є містка ніша для зберігання з якісного ламінованого екологічно чистого матеріалу, у нішу можна поставити багато важкого кухонного інвентарю, у ніші посилене дно;
м'які частини спинка та посадкове місце добре продумані в плані розмірів, а також нахилу спинки;
у своєму складі м'які частини мають пінистий поліуретан високої щільності, тому кухонний м'який куточок зі спальним місцем дуже зручний, на ньому ви зможете добре відпочити навіть на кухні, це велика перевага, порівнюючи з табуретами та стільцями.
Розміри стандартного куточка
![]() |
довжина — 1870 мм; |
![]() |
ширина — 1220 мм; |
![]() |
висота — 870 мм; |
![]() |
глибина — 650 мм; |
Характеристики та комплектація куточка
![]() |
куточок за стандартного розміру має спальне місце (1060/1740 мм); |
![]() |
у виробі є місткий ящик для речей із посиленим дном із якісного матеріалу; |
![]() |
матеріали обшивки, які ми використовуємо, є у великому асортименті; |
![]() |
якісний матеріал наповнювача м'яких частин піниста поліуретанова піна високої щільності; |
Що ми можемо запропонувати!
![]() |
ми є виробниками та реалізаторами кухонних меблів; |
![]() |
контрольований процес виробництва; |
![]() |
ви можете вибрати біль, що підходить вам за ціною, а також кольору,дизайну, має властивості застосування; |
![]() |
виготовимо меблі за розміром, який найбільше підійде для вашого приміщення; |
![]() |
добре співвідношення ціни та якості, тому що ми є виробниками; |
![]() |
замовлення здійснюється упродовж 10 робочих днів, гарантія на виріб 1.5 року. |
Купуючи виріб, у нас ви не платите зайвих грошей агенту, а купуєте якісний товар за гарною ціною!
Як купити кухонний куточок або оформити замовлення?
Можна оформити замовлення в магазині, на сайті, телефоном
Потрібно ретельно погоджувати всі деталі та зафіксувати в договорі!
Здійснення виконання замовлення на виробництві
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1050/1770мм |
| розмір даної моделі | 1220/1870мм |
| глибина | 650мм |
| висота | 900мм |
- Ціна: від 11 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026





