Кухонний розкладний вузький диван може бути функціональним і зручним у вузькому приміщенні, глибина диванчика всього 600 мм, а спальне місце в розкладеному вигляді за глибиною від стіни буде не більш ніж один метр, але цього досить для використання гостьового спального місця для сну одного людини!
Габарит стандартного виробу як на фото 1950 мм, але на прохання покупця можна змінити габарити диванчика у велику або протипоживну сторону, ціна вище вказана з розрахунку стандартного габариту, але якщо допустимий розмір диванчика збільшити на 10 сантиметрів від стандарту, то до вище зазначеної ціни потрібно додати 450 гривень, спальне місце також у разі збільшення 10 сантиметрів буде більшим. За потреби можна змінювати не тільки габарит диванчика, але глибину, висоту спинки та посадкового місця й інші елементи виробу, що розкладається, вузький диван максимально вписується в інтер'єр і розміри приміщення з точністю буквально до сантиметра!
Як оббивний матеріал на дивані використовується тканина з ефектом анти кіготь, тканина з такою структурою чудово підходить для кухні, обшивка відштовхує пил і забруднення, не вбираючи їх вглиб структури. Для підтримки оббивного матеріалу в чистоті, досить використовувати вологу одноразову серветку, а якщо плями важко виводяться, то можна скористатися губкою змоченою в мильний розчин. Головною перевагою такої тканини є міцність, у складі тканини немає ниток, через що на оббивці не буде зачіпок, що надалі можуть призвести до розривів оббивки, завдяки повністю синтетичній структурі обшивка майже не зношується, хоч тканина і штучна, але дуже приємна за тактильним сприйняттям, вартість такої оббивки набагато нижча, ніж якість, дуже часто замовляють кухонний розкладний диван саме в такому матеріалі, тільки колір може бути іншим!
Каркас дивана виготовлений досить надійно, щоб слугувати понад п'ять років, переважно термін експлуатації диван обмежений обшивним матеріалом, обшивка через великий зовнішній вплив зношується першою, тому детально описаний вище оббивний матеріал із колекції Анфора з максимально тривалим терміном використання підійде для кухні ідеально! Вартість диванчика в такій тканині трохи вища від базової, що вказана вище, ціна вище позначена за кухонний розкладний диван в обшивці першої бюджетної категорії, вартістю до 230 гривень за метр!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, ламінована ДСП, фанера |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 2000 мм |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота до закінчення вспинки | 870 |
| висота | 870 |
| стандарт розмір | 1950 мм |
| Розмір даної моделі | 1950 мм |
| глибина | 600мм |
- Ціна: від 10 500 ₴



