Кухонний диван зі спальним місцем призначений для встановлення в вузьке приміщення завдяки невеликій глибині, за габариту 2000 мм, і наявності в ньому спального місця глибина виробу всього 600 мм, що дає змогу розмістити такий диван уздовж стіни навіть у вузькій кухні, навіть за такого дуже компактного спальному місці диван можна використовувати як гостьовий варіант для сну однієї людини!
Ми з розумінням ставимося до наших покупців з огляду на їхні побажання під час виготовлення такого дивана, дуже часто кухонний диван зі спальним місцем виготовляється індивідуально з урахуванням розмірів і планування приміщення, де має розташовуватися диван, стандартний габарит дивана 1950 мм, спальне місце стандартного розміру 1050/1800 мм, але за потреби розміри диванчика можна коригувати, і тільки тоді кухонний диван впишеться в інтер'єр приміщення з ідеальною точністю,-буквально до сантиметра!
Обшити диван можна тканиною або замінником шкіри, але важливо враховувати якість того чи іншого оббивного матеріалу-оно може бути різним, замінник шкіри дуже добре очищається від плям, якщо він якісний, а тканина очищається трохи складаний, але більш приємна за тактильним сприйманням, та й термін експлуатації тканинної оббивки більший, у середньому термін експлуатації замінника шкіри 3-4 роки, а в тканинної оббивки гарної якості термін експлуатації майже необмежений. Вартість дивана залежить від вартості оббивного матеріалу, у зазначену базову вартість закладено оббивний матеріал першої бюджетної категорії до 240 гривень, але найдешевший варіант оббивки ми не рекомендуємо, така тканина може погано очищатися в повсякденному побуті, а шкір зам навряд чи слугуватиме понад 3 роки!
Вартість дивана може збільшитися, якщо габарит замовленого виробу перевищує стандартні розміри, вартість збільшення за кожні 10 сантиметрів 450 гривен, вартість інших нестандартних змін у конструкції диванчика оплачується окремо, за заздалегідь обмовленої вартості!
Щоб переконатися в якості, функціональності та зручності, необов'язково кухонний диван зі спальним місцем відразу купити, його краще попередньо протестувати в меблевому магазині, а після вже більш обдумано зробити купівлю, так ж можна підібрати оббивний матеріал більш відповідний за кольором, вартістю та іншими критеріями, у магазині в робочий час за попередньою договореністю є кваліфікований фахівець, що допоможе вам правильно зробити покупку або оформити замовлення на індивідуальний виріб!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | крамниця |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, ламінована ДСП, фанера |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1850 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 2000 мм |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота до закінчення вспинки | 870 |
| висота | 870 |
| стандарт розмір | 2000мм |
| Розмір даної моделі | 2000 мм |
| глибина | 600мм |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 10 000 ₴



Відправка з 17 квітня 2026