М'який кухонний куточок зі спальним місцем і шухлядою призначений для встановлення навіть у дуже маленьку кухню, по суті м'який куточок у зібраному вигляді більше місця, ніж комплект із чотирьох стільців займати не буде, але за функціональністю і зручністю такі меблі не порівняні, тому з такими сучасними та багатофункціональним і дуже зручним кухонним куточком кухню можна розглядати як місце для відпочинку!
Наявність у зручному та дуже компактному кухонному диванчику спального місця надає цій моделі особливої популярності, набагато частіше м'який куточок хочуть бачити в себе на кухні саме зі спальним місцем, навіть якщо велика потреба в такому немає, завдяки дуже зручною і не займає багато місця розкладки скористатися спальним місцем можна в будь-який момент, і не обов'язково для сну, а щоб допустимим не на тривалий час прилягти для відновлення сил, але навіть якщо в планах є використовувати м'який кухонний куточок зі спальним місцем і шухлядою для щоденного сну, то за потреби кухня цілком непомітно може виконувати поєднану функцію спальної кімнати, у кутовій частині навіть для цього передбачена скринька під постільну білизну!
Обтягнутий м'який куточок дуже міцною тканиною з ефектом анти кіготь, ця тканина з ущільненою структурою здатна відштовхувати забруднення, не вбираючи їх усередину, за практичністю матеріал зіставленим дорогим замінником шкіри з поліуретановим покриттям. Тканина анти кіготь також добре очищається від плям як і замінник шкіри, а в умовах використання м'яких меблів у кухні це дуже важливо!
З велика ймовірність не практична обшивка через пляму втратить свою привабливість, у такому разі оббивку на диванчику необхідно замінити на іншу більш практичну, а це послуга може стояти понад 60% від загального бюджету виробу, з огляду на це краще відразу вибрати якісний оббивний матеріал, адже від його експлуатаційних характеристик загалом та залежить тривалість експлуатації виробу, всі інші елементи диванчика мають практично необмежений термін експлуатації!
Вибрати оббивний матеріал і подивитися м'який кухонний куточок зі спальним місцем і шухлядою можна в меблевому центрі в Києві, у магазині є кілька виставкових моделей кухонних м'яких меблів, зокрема й м'який куточок цієї моделі, наприклад виробу на виставці можна виготовити індивідуальний диван для кухні, набагато легше зробити правильний вибір і визначитьться з забарвленням тканини, якщо є можливість подивитися все це в "живу"!
У зазначену вище суму закладено м'який куточок зі спальним місцем і шухлядою 1220/1870 мм, якщо потрібно збільшити на розсуд покупця габарити вироби на 10 сантиметрів, то від цього вартість додасть на 350 гривень, під час вибору дорожньої оббивки понад 200 гривен за метр погоничу вартість диванчика також може віково!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сторона кута | правий |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | фанера, ДСП покрита пластиком |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1870 мм |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1760 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| Габарити | стандартний розмір виробу 1220/1870 мм |
| Висота | 870 мм |
| глибина | 650 |
| спальне місце | 1060/1750 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 8700 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 900 ₴



