М'яка лавочка з шухлядою чудово підійде для невеликої кухні, передпокою, навіть балкона або лоджії, у замовленому виконанні розмір диванчика можна коригувати до максимально допустимого габариту для приміщення, стандартна м'яка лавочка 1000 мм, але за потреби розмір лавочки може бути дотриманий буквально до сантиметра, змінювати на розсуд замовника можна не тільки габаритний розмір диванчика, але й висоту спинки та посадкового місця, а також глибину виробу для того, щоб м'яка лавочка мала дуже компактний вигляд навіть у маленькому приміщенні!
Обтягнути м'яку лавочку можна тканиною або замінником шкіри, у будь-якому разі рекомендуємо вибирати оббивний матеріал не тільки за зовнішніми показниками, але також цікавитися очисними властивостями обшивального матеріалу, для м'яких меблів розташування якої передбачається в кухні це не мало важливо! Вартість м'якої лавочки безпосередньо залежить від ціни обраного вами оббивного матеріалу, м'яка лавочка з ящиком для кухні в оббивці першої бюджетної категорії реалізується за вартістю зазначеною вище, у найдорожчому оббивному матеріалі м'яка лавочка може стояти дорожче від зазначеної вартості на 700 гривень!
У м'яку частину лавочки встановлюється перевага, що сприяє зручності високо=еластична пінополіуретанова наповнювач високої щільності, пінополіуретан ST28-40 виробляється з Німецької сировини, виробник компанія "Інтерфом" гарантує термін експлуатації наповнення не менш ніж п'ять років, обшивка завдяки високій еластичності наповнювача чудово драпірується, на тканині немає складок навіть у таких важко згинаних місцях, де розміщені ґудзики, у процесі навіть тривалого використання диванчика зовнішній вигляд м'який лавочки істотно не зміниться, якісний наповнювач чудово тримає форму в процесі тривалого використання виробу, гарантійний термін 18 місяців, але якщо вибрати якісну оббивку м'яка лавочка з шухлядою для кухні слугуватиме набагато довше, оббивка на диванчику зношується "зазвичай" насамперед.-потому рекомендуємо на оббивному матеріалі сильно не заощаджувати!
У маленькому приміщенні не мало важливо мати місце для зберігання кухонного інвентарю, з м'якою лавочкою має додаткову нішу, кухонну площу можна використовувати ефективніше, кухонний інвентар, що стоїть на видноті, можна зберігати в ящику, ящик виготовлений із ламінованого ДСП 18 мм, дно в ящику посилене, — потоому в ящик можна скласти навіть дуже важкий кухонний інвентар!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Ні |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Тип меблів | крамниця |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри лавки | |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Довжина лавки | 1200 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Склад кухонного куточка | |
| Лавка пряма | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1000мм |
| глибина | 600 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Яскраво-блакитний |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 7 500 ₴



Відправка з 17 квітня 2026