Розкладний кухонний куточок зі спальним місцем істотно поліпшить функціональність і зручність кухні, адже з таким багатофункціональним у дуже зручним м'яким диванчиком у кухні можна буде проводити більше часу, якщо раніше сидячи на традиційних табуретах або стільцях доводилося буквально втруджено себе перебуванням у кухні, то з появою таких зручного м'яких меблів у вашій кухні з'явиться комфорт, завдяки цьому кухня може сталь чудовим місцем для проведення часу!
Завдяки розкладному спальному місцю, наявному в дивані, кухня може навіть виконувати поєднану функцію спальної кімнати, причому це може бути майже непомітно, у дивані з лівого боку в кутовій частині передбачений місткий короб для ковдр і подушок, а саме спальне місце в зібраному вигляді взагалі ніяк не видає свою присутність, але за потреби їм дуже легко скористатися й викликати здивування у ваших гостей! Зручність спального місця також викличе тільки позитивні враження, адже в м'якій частині спального та посадкового місця встановлюється пінополіуретановий наповнювач із латексними властивостями, наповнювач виробляється з Німецької сировини на сучасному обладнанні компанії "Інтерфом", для посадкового та спального місця застосовується наповнювач підвищеної щільності ST28-40, у спального місця в дивані завжди залишається завдяки цьому запас м'якості навіть під впливом навантаження понад 100 кг, переконається в Це можна в меблевому центрі в Києві, де на виставці представлений розкладний кухонний куточок зі спальним місцем, на якому навіть за потреби можна полежати!
Від якості оббивного матеріалу залежить багато, адже навіть у першу пору оббивний матеріал має дуже привабливий вигляд, то це не означає, що він матиме такий вигляд завжди! Особливо в кухні оббивка може бруднитися частіше, деякі важковідбивні плями на оббивці можуть залишитися назавжди, від цього зовнішній вигляд кухонного куточка може втратити свою початкову привабливість, тому під час вибору оббивного матеріалу рекомендуємо звернути увагу на практичність оббивного матеріалу!
Замінник шкіри для кухні дуже добре підходить через те, що без проблем очищається майже від будь-яких плям, але великим мінусом бюджетного замінника шкіри є набагато менший термін експлуатації, порівнюючи з тканинною оббивкою за такою ж вартістю, термін служби замінника шкіри в середньому 3 роки, можна вибрати, звісно, поліуретановий замінник шкіри, але вартість такого матеріалу, як і термін експлуатації, удвічі вищий, розкладний кухонний куточок зі спальним місцем у поліуретановому заміннику шкіри, буде стояти дорожчий на 1200 гривень від зазначеної вище вартості, а якщо бюджет обмежений, потрібно вміститися в зазначену вище вартість, то пропонуємо звернути увагу на оббивку, що на цьому кухонному куточку! Тканина з колекції Анфора дуже міцна завдяки покриттю з ефектом Анти кіготь, дуже щільна структура без тканої нитки затримує проникнення забруднень углиб структури матеріалу, через що тканина добре очищається від забруднень, за тактильним сприйняттю велюровий матеріал також дуже багатьом підходить, на відміну від замінника шкіри!
Ціна виробу може формуватися залежно від розміру м'якого куточка на кухню, вартість вказана за розкладний кухонний куточок зі спальним місцем у стандартному габариті 1220/1870 мм, але дуже часто замовлений виріб має габарити більше стандартного, диванчик на фото виготовився під замовлення, розмір 1600/2000 мм, вартість виробу додана на 320 гривен за кожні 10 сантиметрів збільшення від стандартного розміру!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | лівий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори столу | хромована сталь |
| Корпус (каркас) | фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Довжина куточка | 2200 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1750/1060 мм |
| Висота | 870мм |
| Габарити | стандарний габарит 1220/1870 мм |
| глибина | 650мм |
| Колір (відтінок) меблів | малиновий |
| Обивний матеріал | Велюрова тканина |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 600 ₴



Відправка з 23 квітня 2026