М'яка лавочка з шухлядою для лоджії має мати певний розмір, адже здебільшого метрова стандартна лавочка через індивідуальність такого обмеженого за розміром приміщення може бути великою або навпаки в сучасних квартирах балкони та лоджії більше, тому метрового розміру дивана не досить, але в будь-якому разі для виготовлення таких м'яких меблів потрібен індивідуальний підхід, адже кожен виступ підвіконня або будь-які інші особливості приміщення можуть ускладнити встановлення навіть дуже компактного диванчика, з заносом м'якої лавочки через переважно вузькою шириною балконного дверного отвору також можуть виникнути складності, тому якщо Ви збираєтеся доставляти та встановлювати виріб самостійно, попередньо проконсультуйтеся з нашим фахівцем, за потреби диванчик можна зробити розбірним!
Навіть дуже маленьке приміщення може бути зручним, адже іноді балкон або лоджія мають зовсім інше призначення, у таких часто занедбаних приміщеннях зберігаються часом навіть не потрібні речі, половину можна відсортувати, а всі необхідні речі, навіть дуже важкий інструмент, можна зберігати в ящику з посиленим дном. Ящик виготовлений із міцного ламінованого матеріалу, призначення такого навіть дуже часто невикористовуваного приміщення може бути зовсім інше, навіть у невеликій квартирі може з'явитися свій затишний дворик, у якому можна зручно проводити час на свіжому воздухе!
Зовнішній вигляд м'якої лавочки немає сенсу детально описувати, але якщо щось диванчику необхідно змінити, то читайте вашу пропозицію та за можливістю внесення коригування в дизайні м'якої лавочки, але Ви маєте враховувати, що стандартний виріб виготовити можна набагато швидше, тому що кожна зміна в дизайні може займати додатковий час на розробку, відповідно варто м'яка лавочка з шухлядою для лоджії зі зміненим дизайном може трохи дорожче, та й термін виготовлення такої Лавочки збільшаться!
Обшивковий матеріал у дуже широкій палітрі кольорів може істотно змінювати зовнішній вигляд м'якої лавочки, вибір текстури, кольору та найменування оббивок просто величезний, іноді всі зразки тканин не поміщаються в нас на полицях, асортимент від постачальників обшивних матеріалів постійно поповнюється, тому залишаються тільки найбільш ходові варіанти тканин, що добре себе зарекомендували в процесі тривалої експлуатації, особливою популярністю на протягування багатьох років користується велюрова тканина Флок з ефектом анти кіготь, дуже міцний і практичний матеріал, з яким багато знайомих, часто люди в такій обшивці замовляють виріб повторно!
У зазначену вище вартість закладена стандартна м'яка лавочка з шухлядою для лоджії, габарит стандартного виробу 1000 мм, за збільшення шкірних 10 сантиметрів необхідно доплати 300 гривень, на вартість виробу також може вплинути ціна оббивного матеріалу, якщо вартість обраної вами оббивки буде вищою за 200 гривень за метр, за потреби за додаткову плату м'яку лавочку можна навіть укомплектувати спальним місцем, але глибина виробу збільшиться на 150 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | крамниця |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри лавки | |
| Довжина лавки | 1100 мм |
| Глибина лавки | 600 мм |
| Висота лавки з урахуванням спинки | 900 мм |
| Висота сидіння лавки | 430 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1000мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1000мм |
| глибина | 600 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Яскраво-блакитний |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 8 500 ₴


Відправка з 17 квітня 2026