Компактний розкладний кухонний диван може мати чудовий вигляд і бути функціональним навіть у маленькій кухні, щоб м'який куточок був ще компактнішим його можна виготовити індивідуально, з урахуванням розмірів приміщення, перед оформленням замовлення робиться замір площі, де планується встановлення диванчика, за наданням покупцем нам розміру виготовляється індивідуальний диван, такий виріб точно не захаращуватиме навіть приміщення з обмеженою площею!
Диванчик на фото виготовлявся саме за індивідуальним розміром, кухня у квартирі вузька, щоб був нормальний доступ на балкон кутову частину в диванчику зробили коротшим від стандартної, стандартний розмір кутової частини 1220 мм, розмір стандартного виробу 1220/1870 мм, диван на фото 1118/2000 мм, кожен сантиметр у маленькому приміщенні дуже важливий, тому для виготовлення таких меблів потрібен індивідуальний підхід!
На вартість диванчика впливають розміри виробу, а також ціна обшивального матеріалу, у зазначену вище вартість закладено виріб стандартного розміру в обшивному матеріалі першої категорії до 170 гривень, у разі збільшення дивана за кожні 10 сантиметрів до стандартної вартості потрібно доплати 270 гривень, за потреби можна змінити також висоту спинки, посадкового місця, глибину диванчика та інші габарити для того, щоб кухонний диванчик був зручний особисто для Вас!
Компактний розкладний кухонний диван обтягнутий практичною меблевою тканиною, тканина з колекції Аморе має гарне співвідношення ціни та якості, цей матеріал закладений у стандартну вартість виробу, заявляючи диванчик у такій оббивці нічого не потрібно доплачувати, якість такого матеріалу з огляду на невисоку вартість досить гарна, матеріал можна очистити від плям, але для очищення тканини краще застосовувати одноразові вологі серветки, мийні засоби містять хімічні розчинники краще не використовувати!
Розкладне та досить зручне спальне місце в такому диванчику може здивувати будь-кого, спальне місце дуже компактно розташоване в нижній частині диванчика, наявність спального місця в такому маленькому диванчику навіть важко здогадатися, ваші гості будуть приємно здивовані не тільки наявністю спального місця, але і його зручністю, розмір спального місця 1060/1850 мм!
Розкладний кухонний диван має всі необхідні функції, щоб кухню зробила зручнішою, у диванчику є спальне місце, а також місткий ящик для зберігання кухонного інвентарю, причому ящик дуже надійний, завдяки посиленому дна ящику можна зберігати навіть найважчий кухонний інвентар, зручність диванчика важко передати словами, на переконуванні, що маючи на кухні такий диванчик Вам не дуже хочеться використовувати традиційні стільці або табурети!
Підібрати оббивний матеріал більш відповідний за кольором, структурою, вартістю, можна в меблевому центрі в Києві, там само можна побачити компактний розкладний кухонний диван у стандартному виготовленні, на диванчику в магазині можна посидіти, розкласти спальне місце, а також зробити детальний огляд вставкового зразка, наприклад, якого можна замовити індивідуальний виріб!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | правий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 1760 мм |
| Ширина спального місця | 1060 мм |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Довжина куточка | 2000 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | фанера, ДСП покрита пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| спальне місце | 1060/1750 мм |
| Висота | 870 мм |
| Габарити | стандартний розмір виробу 1220/1870 мм |
| глибина | 650 |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Обивний матеріал | тканина двонитка |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 8700 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 11 900 ₴



