П-подібний кухонний диван виготовлявся індивідуально під це приміщення, попередньо промірював площу кухні, як видно на фото диван чудово вписався в інтер'єр і розміри приміщення!
Розмір замовленого виробу може змінюватися на розсуд покупця, а також залежно від розмірів кухні або іншого приміщення, глибина дивана в стандартному виготовленні 650 мм, але глибину, висоту спинки та посадкового місця, у замовленому виготовленні можна коригувати, за попередньою договореністю можна змінити навіть трохи дизайн диванчика!
Обтягнутий П-подібний кухонний диван дуже якісною штучною шкірою, цей матеріал практично не поступається натуральній шкірі, зовнішній вигляд такого матеріалу багато в чому схожий на натуральну шкіру, тому диван у такій оббивці має чудовий вигляд штучна шкіра з колекції Валенсія має великий попит, якщо йдеться про м'які меблі для кухні, то найчастіше подивившись зразки матеріалу "у живу" вибирають саме її, завдяки дуже щільному поліуретановому покриттю матеріал не вбирає різного роду забруднення, які особливо часто можуть виникати в кухні, щоб прибрати пляму навіть із білого замінника шкіри досить вологої одноразової серветки, а видаляються з цього матеріалу досить просто навіть сліди від маркера або кулькової ручки, це не слова, можна провести експеримент на зразках меблевому центрі в Києві!
На вартість дивана впливає розміри, а також ціна обраного як оббивка матеріалу, щоб П-подібний кухонний диван слугував довго потрібно насамперед звернути увагу на оббивку, адже "зазвичай" обшивальний матеріал піддається зовнішньому вплив більше інших складників дивана, а якщо оббивка буде в плямах, які не можна очистити або обшивковий матеріал матиме погану стійкість до зношування, диван відразу втратить усю свою привабливість, а перетяжка такого великого виробу коштує досить дорого, тому краще на оббивці не економити, вибравши відразу нехай і на дешевий, але якісний матеріал!
Щоб П-подібний кухонний диван мав чудовий вигляд, важлива не тільки якісна оббивка, але й наповнювач, який міститься під нею, адже високоеластильний пінополіуретановий наповнювач має латексні властивості, багато в чому сприяє зовнішньому вигляду тканини або замінника шкіри, під впливом навантаження тканина або штучна шкіра може розтягуватися, а наповнювач вирівнює всі нерівності на тканині, відновлюючи її в початкову форму, термін експлуатації наповнювача заявлений заводом виробником щонайменше п'ять років, виробляє наповнювач марки St28-40 компанія "Інтерф" із Німецької сировини!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Сторона кута | правий |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 650 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Пряжене молоко |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
| Довжина куточка | 3500 |
- Ціна: від 16 000 ₴


Відправка з 17 квітня 2026