Кухонний куточок чудово встановлять у маленьку кухню, якщо правильно розрахувати розміри виробу, загалом кожна кухня індивідуальна щодо планування, а особливо якщо йдеться про маленьке приміщення, тому на наш погляд, що б правильно виготовити м'які меблі потрібен індивідуальний підхід!
Цей кухонний куточок виготовлявся за розмірами замовника, здебільшого покупець може самостійно заміряти вільну площу на кухні під диванчик, але якщо ви сумніваєтеся в правильності зробленого вами замірювання, то можна зробити фото кухні, а ми під час оформлення замовлення підкреслимо, як краще виготовити диван, щоб він чудово вписався в загальний інтер'єр і розміри приміщення!
Кухонний куточок навіть такого компактного розміру дуже зручний, адже, крім того, що на диванчику набагато зручніше сидіти, ніж на табуреті та стільці, у такому невеликому кухонному куточку до того ж є дуже місткий ящик із посиленим дном, ящик і дно виготовлене з міцного ламінованого ДСП 18 мм завтовшки, маючи на кухні м'який куточок із шухлядою Вам не потрібно буде думати, куди покласти кухонний інвентар, що стоїть на видноті, для того, щоб кухня була акуратною та відповідно мала приємніший вигляд!
Від якості наповнювача й обшивки загалом залежить термін експлуатації кухонного куточка загалом, тому що каркас дивана, зазвичай, слугує довше, ніж інші складники в диванчику, тому рекомендуємо під час вибору таких м'яких меблів першим повернути увагу на обшивальний матеріал і наповнення м'якої частини!
М'яка частина кухонного куточка укомплектована пінополіуретаном HR35-40, латексні властивості цього наповнювача можна відчути відразу присів на диванчик, тому рекомендуємо не вибирати кухонний куточок у маленьку кухню "у сліпу", а приїдемо до нас у магазин синіть на диванчику, вибрати тканину або шкір. який найбільше підійде для вашої кухні, а після усвідомлено зробити покупку!
Як виготовлена нами продукції ми впевнені, тому на кухонний куточок у маленьку кухню є гарантія 18 місяців, навіть у найбільш бюджетному обшиванні виріб може слугувати раз на два довше, а якщо не заощаджувати, вибравши якісний обшивальний матеріал, той термін експлуатації виробу може бути понад п'ять років, навіть за інтенсивного використання диванчика на кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Розкладне спальне місце | Ні |
| Сторона кута | правий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП покрита пластиком, фанера |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1300 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 430 мм |
| Глибина сидіння куточка | 450 мм |
| стандартний розмір | |
| стандартний розмір | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір | 1300 мм |
| глибина | 650мм |
| Колір (відтінок) меблів | какао |
| Тип меблів | Кухонний диван |
| Обивний матеріал | тканина антикоготь |
| висота | 870 |
| Виробник | Студія кухонних куточків |
- Ціна: від 8 200 ₴


Відправка з 17 квітня 2026